Dołącz do nas

Online Marketing

Autorzy

 

DAMIAN SAŁKOWSKI

Zarządza SENUTO, aplikacją do tworzenia precyzyjnych audytów SEO. Mistrz Polski SEO A.D 2013. Od kilku lat realizuje projekty z zakresu marketingu internetowego dla dużych i małych przedsiębiorstw, także na rynkach zagranicznych.

 

 


ROBERT MARCZAK

Pomoga klientom w optymalizacji współczynnika konwersji i generowowaniu leadów. W swoim życiu widział setki złych kampanii e-marketingowych. Prywatnie mąż i ojciec, fan nowych technologii i sportów walki. Uzależniony od tatuaży i Twittera

 

 

MARCIN WSÓŁ

Niezależny specjalista Google AdWords i Google Analytics, od ponad 5 lat prowadzi skuteczne kampanie linków sponsorowanych dla coraz większego grona zadowolonych klientów, zajmuje się też analityką internetową i przeprowadza audyty kampanii Google AdWords. Posiadacz wszystkich branżowych certyfikatów Google oraz certyfikowany partner Google. 

 

 

ARTUR JABŁOŃSKI

Pracuję jako konsultant ds. e-marketingu. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż. Oprócz tego prowadzi szkolenia, doradza, wykłada. Prelegent podczas Kongresu Online Marketing wrzesień 2017 oraz konferencji Content Marketing Manager organizowanych przez redakcję czasopisma Magazyn Online Marketing. 

 

 

KRZYSZTOF WROŃSKI

Specjalista marketingu internetowego. Certyfikowany specjalista Google AdWords i Analytics oraz trener Google AdWords. Specjalizuje się w przygotowaniu strategii obecności w internecie. Tworzy, optymalizuje i audytuje kampanie. Prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte. Pisze artykuły i występuje na konferencjach branżowych. Analizuje strony internetowe i doradza, jak je ulepszyć, by spełniały swoją najważniejszą funkcję – sprzedawały produkty lub usługi.

 

MONIKA "KRYZYSOWA NARZECZONA" CZAPLICKA

W branży online i social media od 2006 roku. Z wykształcenia socjolożka, pra­cuje w swojej agencji Wobuzz. Pro­wa­dzi fan­page „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” oraz bloga czaplicka​.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu. Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). 

 

KRZYSZTOF MARZEC

Ekspert z zakresu optymalizacji stron (SEO) Dyrektor zarządzający DevaGroup Jest praktykiem oraz Certyfikowanym Trenerem AdWords. Posiadacz certyfikatów Google AdWords oraz Analytics. Prowadzi szkolenia na których przeszkolił około tysiąca różnych osób.

 

 

 

MAGDALENA DANIŁOŚ

 

 

 

 

ANNA ROBOTYCKA

 

 

 

GRZEGORZ MIECZNIKOWSKI

 
 

 

ARTUR SMOLICKI

Pasjonat mediów społecznościowych oraz możliwości tworzenia biznesu w sieci. Współpracuje z wieloma polskimi oraz światowymi markami budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii podejmowanych działań marketingowych.

 

PAWEŁ SALA

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 2006 roku związany z agencją interaktywną Opcom Grupa Eskadra. Początkowo jako key account manager odpowiadał za pozyskanie - do grona klientów agencji -  a następnie działania interaktywne takich marek jak Big Star, Umbro, Hipp, Jan Niezbędny i innych. Od czerwca 2007 roku na stanowisku brand managera rozpoczął wprowadzanie na rynek FreshMaila - nowoczesnego narzędzia do e-mail marketingu, które jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się systemów tego typu. Obecnie dyrektor zarządzający firmy FreshMail.

 

 

SZYMON LISOWSKI

wiceprezes i Digital Marketing Consultant w firmie konsultingowo-szkoleniowej Socjomania

Szymon to najmłodszy na świecie certyfikowany trener Digital Marketing Institute. Na co dzień prowadzi kursy i szkolenia z zakresu digital i social media marketingu. Dokonuje audytów działań i przygotowuje strategie działania marek w internecie, w szczególności w social media. Wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. na ALK, AGH czy WSB.

 

 

SZYMON SŁOWIK

Od 2008 r. związany z doradztwem i marketingiem. Współzałożyciel firmy Takaoto oferującej kompleksowe audyty SEO i UX dla e-commerce oraz strategie marketingu online. Bluger, prelegent konferencji branżowych, wykładowca studiów podyplomowych na AGH w Krakowie.